Фонди
Фундація Дім Рональда МакДональда

Міжнародна благодійна організація, яка допомагає родинам не розлучатися з дітьми під час їхнього перебування в лікарні. Її партнером засновником в Україні є компанія МакДональдз. Фундація створює, знаходить і підтримує програми, що безпосередньо покращують здоров’я та благополуччя дітей. Організація забезпечує доступ до якісного сімейно-орієнтованого медичного обслуговування, що фокусується на потребах родини та передбачає всебічну підтримку і залучення до лікування дитини членів її сім’ї.

Rmhc.org.ua facebook.com/rmhcukraine
Благодійний фонд «Starenki»

Це проєкт, який разом із численними волонтерами надає продуктову допомогу самотнім літнім людям у скрутному становищі. Старенькі це перша соціально-благодійна ініціатива, присвячена питанням старості в Україні та спрямована на формування у молоді свідомого ставлення до старості, в тому числі власної.

Організація тісно співпрацює з територіальними центрами соціального захисту населення, де на обліку стоять літні люди, які потребують допомоги. Своєю допомогою Фонд не може охопити абсолютно всіх їх підопічних, і має власні критерії відбору найбільш нужденних людей похилого віку - це самотні літні люди старше 65 років з пенсією до 3,000 грн. на місяць, які не мають дітей, онуків чи інших родичів, які надають їм допомогу. На сьогоднішній день Фонд допомагає самотнім літнім людям у Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Краматорську, Коломиї та Бориславі.

Starenki.com.ua facebook.com/starenki/